MTL AKSESUAR , MTL AKSESUAR , SepetSEPETİNİZ
Sepetinizde ürün yok
MTL AKSESUAR , MTL AKSESUAR , Sepet SEPETİNİZ
Sepetinizde ürün yok

İade Politikası

Sipariş verildikten sonra kargoya verilene kadar kullanıcı siparişi iptal etme hakkına sahiptir.

 Sipariş edilen ürün kargoya teslim edildikten sonra 7 (yedi) gün içerisinde kullanıcı koşul belirtmeksizin cayma hakkına sahiptir. Ancak bu hakkın kullanılabilmesi için kullanıcı ürünü aynı teslim aldığı standartta (paketi açılmadan, kullanılmadan, koruma naylonları yırtılmadan vb.) iade etmek zorundadır. İade edilecek ürün orjinal ambalajında, eksiksiz ve hasarsız bir biçimde, tekrar satılabilirlik vasfını yitirmemiş olması gerekmektedir. İade edilecek ürün orjinal faturası ve diğer nüshaları ile birlikte ayrıca iade sebebini ve kişisel ulaşım bilgilerinizi içeren bir dilekçe ile gönderilmelidir. Kredi kartı ile ödemesi yapılan siparişlerde ödeme iadesi aynı kredi kartına yapılmaktadır. Ödeme iadesinin maksimum süresi 20 (yirmi) gündür. Siparişlerin iadesinde siparişin tüm kargo masrafları toplam tutardan düşülerek iade edilmektedir. 

 İade için gönderilen ürün tarafımızca kontrol edildikten sonra iade talebiniz onaylanır ya da reddedilir. Hasarlı ya da arızalı ürünlerin iadesinde kargo bedeli firmamız tarafından karşılanmaktadır. Bu tip durumlarda anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri ile gönderim yapmanız gerekmektedir. Gönderimlerinizi Yurtiçi veya MNG  ile yapabilirsiniz. Diğer kargo şirketleri ile gönderilen ürünler kabul edilmemektedir. Keyfi ürün iadelerinde ise tüm kargo masrafları müşterilerimize aittir. İade için gönderilen ürünler ekstra durumlarda gerekli görüldüğü takdirde yetkili servislere test için gönderilir. Bu tip bir durumda olan gecikmelerden firmamız sorumlu değildir.

-   Alıştan arızalı çıkan üründe fatura tarihinden itibaren 7 (yedi) gün içerisinde kullanıcı, firmamıza başvurup iade ya da değişim talep edebilir. 

 

-   İade ve değişim hakkı her sipariş için sadece bir kez geçerlidir.

-   İade ve değişim hakkı mağazamızdan yapılan alışverişlerde yoktur.

-   Firmamız iade koşullarını her zaman değiştirebilir.

-  Sitemizden alışveriş yapan tüm müşterilerimiz yukarıdaki koşulları kabul etmiş sayılır.

 

Sizlere daha iyi bir hizmet vermek için çerezleri kullanırız. Sitemizi kullanarak çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi için : Kişisel Verilerin Korunması Kanunu X